Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Furçë për fytyrën > Kozmetikë për flokë të zeza
Kozmetikë për flokë të zeza
Kozmetikë për flokë të zeza
Kozmetikë për flokë të zeza
Kozmetikë për flokë të zeza
Kozmetikë për flokë të zeza
 • Kozmetikë për flokë të zeza
 • Kozmetikë për flokë të zeza
 • Kozmetikë për flokë të zeza
 • Kozmetikë për flokë të zeza
 • Kozmetikë për flokë të zeza

Kozmetikë për flokë të zeza

  Lloji i pageses: D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCS010

Use: Face

Handle Material: Wood, Environmentally Friendly Wooden

Brush Material: Synthetic Hair

Brand: YACAI / Accept Privately Customized Logo

Hair Material: Synthetic Hair/ Other Hair Materials Are Also Available

Ferrule Material: Aluminum Tube

Shipping: DHL, Fedex, EMS, UPS, By Air, By Sea

Sample Time: 1-3 Days By Stock Goods,7-10 Working Days By Unstock Goods

Delivery Time: About 30 Days After Receiving Payment

Advantage: 1.Competitive Price 2.Excellent Quality 3.OEM/ODM Is Acceptable

Additional Info

paketim: Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,HongKang

përshkrim i produktit

Furça pluhur me një kombinim të dorezës së drurit dhe të flokëve të zeza sintetike është zgjedhja juaj më e mirë. Furça e butë pluhur është projektuar për aplikim të përsosur të dorezës së drurit të drurit dhe tubit të aluminit.

Dizajn profesional, furçë që është e nevojshme për mjeshtëri kozmetike të përditshme. Në mënyrë të përsëritur aplikoni themelet e pluhurit të lirshëm.

Ky mjet i gjithanshëm i bukurisë u krijua me një teknologji revolucionare për të përzier në mënyrë të barabartë përbërjen për një fund të qetë dhe të përmirësuar.

-çyra e precizës mbulon të metat dhe papërsosmëritë
- buzë e flautit për konturimin rreth syve dhe hundës
Ideale për themelet e lëngëta

Pasi ta zotëroni atë, do ta doni përgjithmonë.Si për të pastruar furçë kozmetikë

Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt.


Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.Ycs010 17e8abaef6ffd4f2b4e9a68ab9d


YCS010-2

YCS010-3YCS010-4YCS010-5


Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

Çdo furçë ka një qese plastike OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.


Kategoritë e Produktit : Furçë për fytyrën

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim