Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Furçë për fytyrën > Furça e vetme pluhur e bardhë
Furça e vetme pluhur e bardhë
Furça e vetme pluhur e bardhë
Furça e vetme pluhur e bardhë
Furça e vetme pluhur e bardhë
 • Furça e vetme pluhur e bardhë
 • Furça e vetme pluhur e bardhë
 • Furça e vetme pluhur e bardhë
 • Furça e vetme pluhur e bardhë

Furça e vetme pluhur e bardhë

  Lloji i pageses: D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCS001

Use: Face

Handle Material: Plastic, Plastic

Brush Material: Other

Hair Material: Nanowire

Hair Color: Creamy-white

Handle Color: Pearl White

Ferrule Material: Aluminum Tube

Shipping: DHL, Fedex, EMS, UPS, By Air, By Sea

Sample Time: 1-3 Days By Stock Goods,7-10 Working Days By Unstock Goods

Delivery Time: About 30 Days After Receiving Payment

Advantage: 1.Competitive Price 2.Excellent Quality 3.OEM/ODM Is Acceptable

Brand: YACAI / Accept Privately Customized Logo

Additional Info

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Hongkang

përshkrim i produktit

Kjo furçë e njohur për filamentet e saj të bukura, butësi luksoze dhe aplikim i përsosur pluhur, nanowire është një nga shpohet më të buta që përdoren në brushat prestigjoze të kozmetikës.
Teknologjia jonë përdor sintetike shpohet engineered për të kryer.
kombinim i gjilpërave të butë, të gjatë të ngushtë + të valëzuar me onde
optimizuar për shtresim pluhur pa prishjen e grimcave të aplikuar tashmë
Kreu i pjerrët i pjesshëm i Furçës me Soft Powder është projektuar për aplikim të përsosur të dorezës së bardhë të margaritarit dhe tubit të aluminit.

Përdorimi alternativ: Zbato rregullat e pluhurit të lirshëm.

1, Dizajn profesional me ndjenja të mira të trajtimit, të bëjë që fytyra juaj të duket e bukur dhe t'ju japë një ndjenjë të ndritshme të përditshme.

2, kjo furçë zbatohet dhe bashkon themelet mbi karakteristikat tuaja, duke siguruar që çehreja juaj të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë dhe të përsosur.

Si për të pastruar furçë kozmetikë


Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:

HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.

HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt. Vendosni brushat e pastra dhe të thata në tharjen e thatë

Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.


Single Powder Brush


391b2728da969c509d325888f6e65ec28a3979fccf431faa37a2

Soft Brush for Your Face

Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorëve `s.

Çdo furçë ka një qese plastike OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.


Kategoritë e Produktit : Furçë për fytyrën

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim