Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
 • druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
 • druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
 • druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
 • druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur
 • druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur

druri verë të kuqe trajtuar grim kozmetikë vendosur

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC052

Use: Cheek

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Advantage: OEM/ODM Is Acceptable

Brand: Yacai.co / Accept Customized Logo

Handle: Wood,classical Style

MOQ: 1000 Sets

Sample Time: 10 Working Days

Delivery Time: 30-40 Working Days

Shipment: DHL, Fedex, UPS, By Air, By Sea

Payment: T/T(30%deposit, 70% Before Shipment)

Hair Color: White Bottom And Wine Red Tips

Ferrule: Aluminum, Wine Red

Additional Info

paketim: Sipas kërkesave të klientëve tanë

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Prezantim i detajuar i përbërësve
1. Flokët: Flokë sintetikë të butë me fund të bardhë dhe këshilla të kuqe të verës, e cila paraqet pamjen në modë. Furça e ndryshme kozmetike përmbush kërkesat e ndryshme të kozmetikës. Brushat shumëfunksionale kozmetike janë të përshtatshme për fytyrë, faqe dhe sy.
2. Ferrule: verë e kuqe e kuqe alumini, pamja në modë duket edhe më tërheqës.
3. Trajtoni: Druri prekni kontakt të rehatshëm të lëkurës.

Prezantim i shkurtër i Yacai
Furça jonë e përbërjes është me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues, gjithashtu si grimca jonë formon dizajne të ndryshme të shkëlqyera, pamjen klasike, së bashku me mjeshtërinë tonë të hollë dhe ekipin profesional, furça kozmetike eksportohet gjerësisht në të gjithë botën dhe me reputacion të mirë, kështu që nëse jeni duke kërkuar një furçë kozmetike, Yacai është zgjedhja juaj më e mirë dhe ne kemi besim të bollshëm që do të jeni të kënaqur me furçën tonë të kozmetikës.
mund të përmbushë ndjekjen tuaj të bukurisë.
Ngrohtësisht mirëpritur të konsultoheni me furçën tonë të kozmetikës në çdo kohë!

paketim
Paketa varet nga kërkesat e klientit tonë.
Paketimi i zakonshëm është çdo furçë me një qese OPP, pastaj vendos disa në një kuti kartoni.

avantazh
1.We furnizimit ODM & OEM shërbim.
2.Ne bëjmë fibra sintetike dhe lloje të ndryshme të flokëve të kafshëve, prej druri dhe plastike të merren me veten, kështu që ne kemi çmim të mirë dhe mund të kontrollojë më mirë cilësinë tonë.

Si të pastroni furçën e kozmetikës
Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.
HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur! Kur të bëhet plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.
cosmetic brush set for eye and facecomfortable skin touch handle makeup brushcustom logo good quality brush for cosmeticsynthetic nylon hair brush for makeup


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim