Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny
Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny
Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny
Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny
 • Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny
 • Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny
 • Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny

Furçat e shkëlqyera me shkëlqim Rainbow Shiny

  Lloji i pageses: D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC042

Use: Cheek

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Brand: YACAI / Accept Privately Customized Logo

Hair Material: Synthetic Hair/ Other Hair Materials Are Also Available

Handle Materia: Environmentally Friendly Plastic

Ferrule Material: Aluminum Tube

Shipping: DHL, Fedex, EMS, UPS, By Air, By Sea

Delivery Time: About 30 Days After Receiving Payment

Advantage: OEM/ODM Is Acceptable

Sample Time: 1-3 Days By Stock Goods

Handle Color: Rainbow Gradient Purple

Hair Color: Brown

Additional Info

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,HongKang

përshkrim i produktit

Dizajni profesional me ndjenja të mira të trajtimit, e bën fytyrën tuaj të bukur dhe ju jep një ndjenjë të ndritshme të përditshme.

furçë themeli, kjo furçë zbatohet dhe bashkon themelet në karakteristikat tuaja, duke siguruar që çehreja juaj të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë dhe të përsosur.

Dizajni profesional me ndjenja të mira trajtimi, e bën fytyrën tuaj të bukur dhe ju jep një ndjenjë të ndritshme të përditshme.

Kjo furçë zbatohet dhe bashkon themelet mbi karakteristikat tuaja, duke siguruar që çehreja juaj të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë dhe të përsosur.

Furça jonë e përbërjes është me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues, gjithashtu si përbërja jonë, dizajne të ndryshme të shkëlqyera, pamjen e bukur, së bashku me mjeshtërinë tonë të shkëlqyeshme dhe ekipin profesional, furça e përbërjes eksportohet gjerësisht në të gjithë botën dhe me reputacion të mirë, kështu që nëse jeni duke kërkuar një furçë kozmetike, Yacai është zgjedhja juaj më e mirë dhe ne kemi besim të bollshëm që do të jeni të kënaqur me furçën tonë të kozmetikës. Dhe ne mund të bëjmë furçë kozmetikë sipas kërkesave, duke përfshirë ngjyrën e logos, etj.


Ngrohtësisht mirë të konsultoheni me furçën tonë të kozmetikës në çdo kohë!
Skin Care Cosmetic Tools

5pcs Shiny Color Magical Makeup Brush

Skin Care Cosmetic Tools

Rainbow Gradient Purple Handle BrushSi për të pastruar furçë kozmetikë

Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt.


Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.

Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

Çdo furçë ka një qese OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim