Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit
Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit
Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit
Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit
 • Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit
 • Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit
 • Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit

Furçë Kozmetike Me Trajtimin e Ngjyrës së Drurit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC003

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 5 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit

 • Mbani me tendencat e fundit të bukurisë me këto brushe kozmetikë të vetëdijshme
 • Trajton janë bërë prej plastike 100%
 • Lëkura e flokëve prej najloni me cilësi të lartë
 • Përdorni për aplikimin dhe përzierjen e pluhurit ose eyeshadows
 • Set përfshin: PowderBrush, Brush Furçë, Furçë Eyeshadow, Brush Furçë


Stil: Furçë pluhur , Furçë me skuqje, Furçë Eyeshadow, Brush Furçë

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri Modeli: YC003

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 5Pcs / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

Cosmetic Brush SetWood Color Handle Makeup Tools SetProfessional Makeup Tools Setpaketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim