Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Inquiry

DONGGUAN YACAI COSMETICS CO.,LTD. Hyrja e fundit: 1 orë 2 minuta më parë

*subjekt:
*mesazh:
Jepni detajet e produktit të tilla si ngjyra, madhësia, materialet etj dhe kërkesat e tjera specifike për të marrë një kuotë të saktë.
Shto shtojcën
*Email:
emër:

*vend:
telefon:

Kontaktet dhe Detajet Opsionale
kompani:

Faqja e internetit:

Whatsapp:

Kërkesë shtesë:
Deklarata e privatësisë: Privatësia juaj është me rëndësi të madhe për ne dhe kompania ime premton kurrë që të mos i lëshojë të dhënat tuaja personale asnjë kompanie jashtë, pa lejen tuaj të shprehur.
Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim