Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Furçë për fytyrën > baboo trajtuar fytyrën furçë pluhur kozmetikë kit furçë
baboo trajtuar fytyrën furçë pluhur kozmetikë kit furçë
 • baboo trajtuar fytyrën furçë pluhur kozmetikë kit furçë

baboo trajtuar fytyrën furçë pluhur kozmetikë kit furçë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2000 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCS018

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Goat Hair

Ferrule: Copper

Wood: Natural Wood

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

baboo trajtuar fytyrën furçë pluhur kozmetikë kit furçë


Kjo furçë e vetme pluhur është një kombinim i leshit të butë sintetik, doreza natyrale prej druri dhe tuba prej alumini me shkëlqim.

Dizajn profesional, furçë që është e nevojshme për mjeshtëri kozmetike të përditshme.

Pasi ta zotëroni atë, do ta doni përgjithmonë.

face powder brush

face powder brush makeup brush kit

singl face powder brush

Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe


Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në mur


Kategoritë e Produktit : Furçë për fytyrën

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim