Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Furçë për fytyrën > Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh
Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh
Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh
Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh
 • Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh
 • Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh
 • Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh

Pudra Beqar Kozmetikë Furçë për Makiazh

  Lloji i pageses: D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCS012

Use: Face

Handle Material: Wood, Environmentally Friendly Wooden

Brush Material: Synthetic Hair

Brand: YACAI / Accept Privately Customized Logo

Hair Material: Synthetic Hair/ Other Hair Materials Are Also Available

Ferrule Material: Aluminum Tube

Shipping: DHL, Fedex, EMS, UPS, By Air, By Sea

Sample Time: 1-3 Days By Stock Goods,7-10 Working Days By Unstock Goods

Delivery Time: About 30 Days After Receiving Payment

Advantage: 1.Competitive Price 2.Excellent Quality 3.OEM/ODM Is Acceptable

Additional Info

paketim: Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,HongKang

përshkrim i produktit

Kjo furçë profesionale kozmetike nga yacai, furçë kozmetikë është e mrekullueshme në imazh, Ai është nga furra më e mirë e shitjes sonë, flokë e butë, bazë e mirë materiale.

Dizajni është mjaft i mirë për të udhëtuar. Wheather ju jeni një artist profesional kozmetikë ose vetëm një entuziast përbërës, kjo furçë unike është një domosdoshmëri për mbledhjen tuaj.

Kjo furçë përbërëse e përshtatshme për të gjitha zonjat.
Prodhues profesionist me eksperienca vjetore për furçën e kozmetikës.
Furça e përbërjes me porosi është e pranueshme.
Shumë furça të kozmetikës private të etiketave kanë aksione, kështu që mund të ofrojnë anijeve më të shpejta.
Ne kemi shumë ngjyra dhe stilet për furçën e kozmetikës, kështu që ju mund të përzierni me porosi.


Pasi ta zotëroni atë, do ta doni përgjithmonë.

Powder Single Cosmetics Makeup Brushes

Single Beauty Tools Foundation Makeup Brush

Facial Foundation Makeup Brushes for Makeup

Single Makeup Brush with High Quality

Si për të pastruar furçë kozmetikë

Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt.


Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.


Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

Çdo furçë ka një qese plastike OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.


Kategoritë e Produktit : Furçë për fytyrën

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim