Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Furçë për fytyrën > Furçë pluhur flokësh bricjapi
Furçë pluhur flokësh bricjapi
Furçë pluhur flokësh bricjapi
Furçë pluhur flokësh bricjapi
Furçë pluhur flokësh bricjapi
 • Furçë pluhur flokësh bricjapi
 • Furçë pluhur flokësh bricjapi
 • Furçë pluhur flokësh bricjapi
 • Furçë pluhur flokësh bricjapi

Furçë pluhur flokësh bricjapi

  Lloji i pageses: D/P,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCS003

Additional Info

paketim: Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

prodhimtari: china

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,HongKang

përshkrim i produktit

Rreth produktit:


SOFT dhe SILKY në kontakt, brushat janë të dendura dhe të formuara mirë.
I butë, por i fortë për të aplikuar përbërjen, shpohet gjithashtu nuk bien gjatë procesit të aplikimit të përbërjes.
Sintetike dhe të Lartë Natyrore Brush Hair, High Quality dhe Çmimi i Madh
Pronë e mirë pluhur zhytjeje
-Të përdoret për pluhur, skuqem.
- Logoja private mund të vihet në produkt.
- Materialet dhe ngjyrat e ndryshme për opsional.
-OEM & ODM urdhërat janë të mirëseardhura.
- Cilësi të lartë, ofrimit të shpejtë, çmim konkurrues, shërbimi më i mirë.


Si për të pastruar furçë kozmetikë

Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt.


Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.

Goat Hair Powder Brush

Soft Hair Makeup Brush

Soft Hair Makeup Brush

Beautiful Single Makeup Brush

Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

Çdo furçë ka një qese plastike OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.

Kategoritë e Produktit : Furçë për fytyrën

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim