Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Furçë për fytyrën > Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike
Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike
Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike
Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike
 • Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike
 • Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike
 • Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike

Furçë pluhur me doreza druri dhe flokë sintetike

  Lloji i pageses: D/P,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCS002

Use: Face

Handle Material: Wood, Environmentally Friendly Wooden

Brush Material: Synthetic Hair

Brand: YACAI / Accept Privately Customized Logo

Hair Material: Synthetic Hair/ Other Hair Materials Are Also Available

Hair Color: Creamy-white

Handle Color: Wood Color

Ferrule Material: Copper Tube

Shipping: DHL, Fedex, EMS, UPS, By Air, By Sea

Sample Time: 1-3 Days By Stock Goods,7-10 Working Days By Unstock Goods

Delivery Time: About 30 Days After Receiving Payment

Advantage: 1.Competitive Price 2.Excellent Quality 3.OEM/ODM Is Acceptable

Additional Info

paketim: Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

prodhimtari: china

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Hongkang

përshkrim i produktit

Kjo furçë e njohur për filamentet e saj të bukura, butësi luksoze dhe aplikim i përsosur pluhur, flokët sintetikë janë një nga shulat më të buta që përdoren në brushat prestigjoze të grimcave.
Teknologjia jonë përdor sintetike shpohet engineered për të kryer.
kombinim i gjilpërave të butë, të gjatë të ngushtë + të valëzuar me onde
optimizuar për shtresim pluhur pa prishjen e grimcave të aplikuar tashmë
Kreu i madh i rrumbullakët i Brush Furça Soft është projektuar për aplikim të përsosur të dorezës prej druri dhe tubit të bakrit.

Përdorimi alternativ: Zbato rregullat e pluhurit të lirshëm.

1, Dizajn profesional me ndjenja të mira të trajtimit, të bëjë që fytyra juaj të duket e bukur dhe t'ju japë një ndjenjë të ndritshme të përditshme.

2, kjo furçë zbatohet dhe bashkon themelet mbi karakteristikat tuaja, duke siguruar që çehreja juaj të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë dhe të përsosur.

Si për të pastruar furçë kozmetikë

Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt.


Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.

Single Profession Makeup Brush

Synthetic Hair Brush

Synthetic Hair Brush

Wooden Handle Makeup Brush

Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

Çdo furçë ka një qese plastike OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.

Kategoritë e Produktit : Furçë për fytyrën

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim