Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Rreth nesh
Rreth nesh
Yacai ka më shumë se 5 vjet eksperiencë në prodhimin e furçave të mesme dhe të klasës së lartë kozmetike. Duke u përpjekur përpara, ne do të vazhdojmë të forcojmë hulumtimin tonë në hulumtimin, zhvillimin, prodhimin dhe marketingun e furçës kozmetikë. Duke u shërbyer shërbimit ODM / OEM për disa klientë të lartë që janë me reputacion të mirë dhe rritje të shpejtë, ne jemi në gjendje të menaxhojmë një biznes të qëndrueshëm me rreziqe të ulëta, ofrimit në kohë, cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. DONGGUAN YACAI COSMETICS CO.,LTD.

Lloji i biznesit : Manufacturer

Gama e Produktit : Makeup Brushes

Produktet / Shërbimi : Furçë kozmetike , Set furçë kozmetikë , Vezë me sfungjer , Thes me grim , Furçë kozmetike , Furçë e Fondacionit

Punonjësit Gjithsej : 201~500

Kapital (Milion US $) : 1000000RMB

Viti i themeluar : 2015

certifikatë : ISO9001 , ACS

adresa e kompanise : No.31 Sanlian Road,Fenggang Town,Dongguan City,Guangdong Province,China, Dongguan, Guangdong, China

moreCompany Capacity
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Terms of Payment : L/C,T/T,D/P,Paypal

Koha mesatare e kalimit : Peak season lead time:0
Off season lead time :0

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : US$2.5 Million - US$5 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : US$1 Million - US$2.5 Million

Informacion mbi eksportin

Tregjet kryesore : Worldwide

Modaliteti i importit dhe eksportit: Eksportimi nëpërmjet agjencisë Kanë Licencë të Eksportit

    Numri i licencës së eksportit:

    03665943

    Emri i kompanisë së eksportit:

    DONGGUAN YACAI COSMETICS CO,LTD

Foto Licence:

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :12

Nr i stafit të QC :11 -20 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :5,000-10,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës : No.31 Sanlian Road,Fenggang Town,Dongguan City,Guangdong Province,China

moreProduktet Kryesore
Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim