Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 8pcs Set Furçë > Set për furçë kozmetike profesionale
Set për furçë kozmetike profesionale
Set për furçë kozmetike profesionale
Set për furçë kozmetike profesionale
Set për furçë kozmetike profesionale
Set për furçë kozmetike profesionale
 • Set për furçë kozmetike profesionale
 • Set për furçë kozmetike profesionale
 • Set për furçë kozmetike profesionale
 • Set për furçë kozmetike profesionale
 • Set për furçë kozmetike profesionale

Set për furçë kozmetike profesionale

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC076

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Other

Hair: Two Color Nano Hair

Additional Info

paketim: Baganta opp me kuti Kartoni, paketimi i personalizuar mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

Set për furçë kozmetike profesionale

P FORR Pudër + KONCEALER + BLUSH + Highlightter + furçë në formë të sheshtë + Hijet e syrit + Furçë për vetullat + furçë buzësh

8 Sete Furça furçash kozmetike Profesionale Smudge Style përdorni dorezën plastike me ngjyrosje blu pjekje, me ferrul alumini, 100% eko miqësorë të flokëve me tela Nano.

përfshin:
Furçë pluhuri
Shpohet të buta, të buta dhe me gëzof
Përzierje e pluhurit skuqet në mënyrë të barabartë për një pamje të qetë, natyrale
Furçë fshehëse
Shpohet të shkurtra dhe të dendura
Shtresë dhe përzierje me krem ​​dhe pluhurat e syve në mënyrë të barabartë në rrudhat e syve
Furçë e skuqur
Bristles butë dhe me gëzof
Pluhuri në theksimin ose vendosjen e pluhurave pikërisht për ndriçim natyral në kërkim
Hija e syve

Furça me kënd të sheshtë përshtatet në të gjitha fushat e fytyrës. Veçanërisht e përsosur kur përdoret për të aplikuar fshehës për të fshehur nën rrathët e syve dhe të metat, skuqjen dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës në hundë.

Furça e theksuar

Furça e kube zbukuron dhe përzihet në lëkurë për të fshirë qarqet e errëta, njollat, skuqjen dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës. Mund të përdoret gjithashtu për të nënvizuar dhe hije saktësisht zonat e hundës, mollëzave dhe nofullave.

Furça e vetullave

Furçë për buzët

Karakteristikat e produktit: 100% pa mizori

Furça e formës së sheshtë

Si të pastroni:
1. Vendosni kokën e furçës në ujë të ngrohtë me sapun për t’u larë.
2.Për furçat e bëra me flokë natyralë, mund të përdorni një shampo neutrale për tu pastruar. (Merrni pak shampo në pëllëmbë të dorës, pastaj lagni furçën, përdorni gishtin për të fshirë butësisht në drejtim të akrepave të orës, deri sa papastërtia është larë jashtë , atëherë lani atë dhe përdorni indin për ta tharë lehtë.Pls kushtojini vëmendje, mos e shtrydhni atë, rrafshojeni furçën derisa të jetë plotësisht e thatë.

Professional Cosmetic Makeup Brush Set

Cosmetic Makeup Brush Set

makeup brush set wholesaler

synthetic makeup brush set


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 8pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim