Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 8pcs Set Furçë > Profesionale 8 cope sy set furçë
Profesionale 8 cope sy set furçë
Profesionale 8 cope sy set furçë
Profesionale 8 cope sy set furçë
 • Profesionale 8 cope sy set furçë
 • Profesionale 8 cope sy set furçë
 • Profesionale 8 cope sy set furçë

Profesionale 8 cope sy set furçë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC050

Use: Face

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 8 Pcs/set

Handle Material: Wood

Additional Info

paketim: Detajet e paketimit 1. Plast plastike është paketë standarde për furçën e kozmetikës 2. Paketa e përshtatur mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit 3.Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesa

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit


PJESË PERIENTALE SINTETIKE: Çdo furçë u mblodh me dorë dhe e paketuar individualisht. Prodhuar nga materialet e fibrave sintetike premium ofrojnë një prekje dhe ndjenjë të pabesueshme, do të tregojnë bukurinë tuaj natyrore dhe do të lënë një fund të përsosur

MAKEUP PROFESIONAL EYE: Këto furçat thelbësore të syve janë ideale për lëngje, pluhura ose krem ​​për të prodhuar një aplikim të bukur për përbërjen e syve. Set përfshin furçë hije, furçë themeli, furçë eyeliner, furçë bojë për vetulla, furçë cik, furçë fshehëse, furçë vetullash për përdorim të përditshëm.

MIRATIMI I SOFT DHE PESHA: Të gjitha brushat janë jashtëzakonisht të butë dhe të lehtë për të mbajtur përbërjen, të përsosur për zonjën e kozmetikës dhe individët me lëkurë normale dhe të ndjeshme dhe nuk do të irritojnë ju.

E lehtë për t'u pastruar: Mos e lëshoni ose thithni asnjë pigment.Informacioni i produktit

Stil: Furçë e Vetullave, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri Modeli: YC050

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 8 copë / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i dorezës: Dru

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

8 pcs eye brush setProfessional eye brush set eye brush set

paketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 8pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim