Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 8pcs Set Furçë > 8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
 • 8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
 • 8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
 • 8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
 • 8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë
 • 8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë

8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC040

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Feature: Eco-Friendly

Handle: Wooden Handle With Ink Painting

Hair: Two Color Mixed Nano Wire

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

8PCS Dizajn Ink Dizajn furçë privat me bazë etiketëKy dizajn me ngjyrë prej 8 copë Dizajn furçash me themel me etiketë private me trajtimin e drurit të bojërave me dorezë prej alumini, 100% eko-miqësorë të thonjve Nano.


Ky komplet përfshin:


· 01 Furçë pluhur: Përfundoni pamjen tuaj duke fshirë pluhurin në këtë pluhur me këtë furçë të madhe me gëzof.


· 02 Skuqje Angle: Zbatoni saktësisht dhe blendë skuqje ose përdorni për të krijuar një kontur të butë në zorqet tuaja dhe në vijën e jashtme.


· 03 Skuqje me pika: Aplikoni skuqjen dhe pluhurin me saktësi ose përdorni buzën e tapered për të krijuar një kontur të hollë.


· 04 Furçë për Përzierje: E Përsosur për krijimin e një mbarimi të pastër me bazë minerale ose pluhur mbi të gjitha.


· 05 Highlight Brush: Zvogëloni me kujdes kulmet e fytyrës tuaj ose përdorni për të hequr pasojat nga eyeshadow.


· Furçë e rrudhave thelbësore: Ideale për skuqje, pluhur ose krijimin e një konture të butë.


· 07 Brush Furçë: Krem krem ​​ose fondacion i lëngshëm dhe bronz për një fund të përsosur.


· 08 Brush brush: Excellent për të aplikuar pluhur gjithë-mbi ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrën tuaj.


Si të aplikoni:

Sipërfaqe e pastër dhe e thatë para aplikimit

Hiqni filmin mbrojtës nga mbrapa organizuesit

Vendoseni në sipërfaqe të qetë, të pastër dhe të thatë dhe shtypni fort për të siguruar dhe hequr flluska të ajrit

Nuk është e destinuar për përdorim në dru, gurë, pllaka të pandryshuara, ose mbi pllaka betoni

Për rezultatet më të mira: pritni 24 orë para vendosjes së artikujve në mbajtës

Lehtë për të hequr; nuk do të lë mbetje në sipërfaqet e rekomanduara

Reusable - mund të ripërdoret pas heqjes

Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe

Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në mur2

powder foundation brush

makeup brush guideKategoritë e Produktit : Set Brush > 8pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim