Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 8pcs Set Furçë > 8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh
8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh
8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh
8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh
 • 8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh
 • 8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh
 • 8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh

8 PCS Kozmetikë Sintetike Furçe për Makiazh

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC019

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 8 Pcs/set

Additional Info

paketim: Detajet e paketimit 1. Plast plastike është paketë standarde për furçën e kozmetikës 2. Paketa e përshtatur mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit 3.Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesa

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit

Furçë Multiple Makeup Brush-Furçë Lip, Brush Furçë Angled, Brushes Eyeshadow për madhësi të ndryshme.

Premium-Brushes janë bërë nga fibra premium najloni, Easy to stick pluhur, uniformë kozmetikë.

Dizajni i modës - Diamanti i ngjyrosur në formë diamanti është i mrekullueshëm dhe atraktiv, i përsosur për mbajtjen.

Aplikimi - Kjo furçë kozmetike e vendosur lehtë dhe bukur për të përzier themelet, pluhur, krem, lëngje, moisturizers dhe abetare pa ndërprerje në lëkurën tuaj ..

Grim me Easy-Flat opsion dhe opsion angled të bëjë për përbërjen e lehtë dhe të rehatshme. Një furçë profesionale do të lërë një fund të përsosur dhe do të krijojë bukurinë e ndritshme dhe natyrore.


Informacioni i produktit

Stil: Skuqem Pudër, Furçë Contour, Brush Furçë, Furçë Lip, Furçë Eyebrow, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri i modelit: YC019

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 8 copë / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

Synthetic Makeup Brushes8 PCS Makeup BrushesCosmetics Brushes

paketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 8pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim