Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 8pcs Set Furçë > Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
 • Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
 • Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
 • Fashional 8 copë Makiazh Brush Set
 • Fashional 8 copë Makiazh Brush Set

Fashional 8 copë Makiazh Brush Set

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC004

Item: Makeup Brush Set

Quantity: 7 Pcs/set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Additional Info

paketim: Detajet e paketimit 1. Plast plastike është paketë standarde për furçën e kozmetikës 2. Paketa e përshtatur mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit 3.Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesa

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit

Set përfshin 1 furçë pluhuri, 1 furçë me erëza, 1 furçë konturash, 3 furçë hije, 1 furçë cik dhe 1 furçë vetullash
E bukur, e gjallë, brumë me një brirë të formuar me brumë të përshtatshme për përbërjen e lëngshme dhe pluhur; e madhe si një dhuratë ose për të shfaqur në një kotësi ose bufe
Brushat e buta dhe të dendura që do të fshijnë sasinë e duhur të fondacionit, skuqem, toner, hije të syrit dhe përzierje si një ëndërr
Mundësitë janë të pafundme me këtë grup të brushateve të fytyrave të ndryshme, theksojnë karakteristikat e preferuara, krijojnë konturet e përcaktuara për thellësinë e shtuar, ose thjesht përmirësojnë strukturën tuaj natyrore të eshtrave


Informacioni i produktit

Stil: Skuqem Pudër, Furçë Contour, Brush Furçë, Furçë Lip, Furçë Eyebrow, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri Modeli: YC004

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 8 copë / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

8 Pcs Makeup Brush Set


8 Pcs Makeup Brush


Fashional Makeup Brush Set

paketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 8pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim