Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 7pcs Set Furçë > Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
 • Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
 • Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
 • Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
 • Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen
 • Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen

Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC076

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Other

Hair: Two Color Nano Hair

Additional Info

paketim: Baganta opp me kuti Kartoni, paketimi i personalizuar mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

Furçë Smushge Brush Style 7 Copë përbëjnë furçën përbërjen

P FORR Pudër + KONCEALER + BLUSH + Highlightter + Hijet e syrit + furçën e vetullave + furçën e buzëve

7 Sets Stuhia e Brushit Smudge 7 copë Make up furçë Makeup përdorni dorezën plastike me pikturë me ngjyra jeshile, me ferrul alumini, 100% flokë teli ekologjikë miqësorë Nano.

përfshin:
Furçë pluhuri
Shpohet të buta, të buta dhe me gëzof
Përzierje e pluhurit skuqet në mënyrë të barabartë për një pamje të qetë, natyrale
Furçë fshehëse
Shpohet të shkurtra dhe të dendura
Shtresë dhe përzierje me krem ​​dhe pluhurat e syve në mënyrë të barabartë në rrudhat e syve
Furçë e skuqur
Bristles butë dhe me gëzof
Pluhuri në theksimin ose vendosjen e pluhurave pikërisht për ndriçim natyral në kërkim
Hija e syve

Furça me kënd të sheshtë përshtatet në të gjitha fushat e fytyrës. Veçanërisht e përsosur kur përdoret për të aplikuar fshehës për të fshehur nën rrathët e syve dhe të metat, skuqjen dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës në hundë.

Furça e theksuar

Furça e kube zbukuron dhe përzihet në lëkurë për të fshirë qarqet e errëta, njollat, skuqjen dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës. Mund të përdoret gjithashtu për të nënvizuar dhe hije saktësisht zonat e hundës, mollëzave dhe nofullave.

Furça e vetullave

Furçë për buzët

Karakteristikat e produktit: 100% pa mizori
Si të pastroni:
1. Vendosni kokën e furçës në ujë të ngrohtë me sapun për t’u larë.
2.Për furçat e bëra me flokë natyralë, mund të përdorni një shampo neutrale për tu pastruar. (Merrni pak shampo në pëllëmbë të dorës, pastaj lagni furçën, përdorni gishtin për të fshirë butësisht në drejtim të akrepave të orës, deri sa papastërtia është larë jashtë , atëherë lani atë dhe përdorni indin për ta tharë lehtë.Pls kushtojini vëmendje, mos e shtrydhni atë, rrafshojeni furçën derisa të jetë plotësisht e thatë. Mos e mbani atë kokëposhtë për tu tharë, përndryshe do të shkaktojë deformim.

make up makeup brushes

make up brushes wholesale

makeup brushes makeup brush set

Smudge Brush Style 7 Piece make up makeup brush


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 7pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim