Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 7pcs Set Furçë > 7PCS gruri guri grim kozmetikë vendosur druri
7PCS gruri guri grim kozmetikë vendosur druri
 • 7PCS gruri guri grim kozmetikë vendosur druri

7PCS gruri guri grim kozmetikë vendosur druri

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2000 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 20 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC056

Use: Cheek

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Color: Two Colors Mixed

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

7PCS gruri guri grim kozmetikë vendosur druri

Ky 7PCS guri i grimcave grim përbërës i vendosur prej druri, me mbajtëse alumini, 100% eko-miqësore sintetike dy ngjyra e flokëve.


Ky komplet përfshin:

Furçë pluhur
Gryka të ngushta, të butë dhe me gëzof
Përzierje pluhur blush në mënyrë të barabartë për një pamje të qetë, natyrore
Furçë Coutour
Thumba të shkurtra dhe të dendura
Shtreso dhe përzierje krem ​​dhe eyeshadows pluhur në mënyrë të barabartë në rrudhë sy
Furçë me skuqje
Gëmushë të butë dhe me gëzof
Pluhuri për nxjerrjen ose vendosjen e pluhurave pikërisht për ndriçimin natyral
Hije e syve

Furça e sheshuar anësore përshtatet në të gjitha sipërfaqet e fytyrës. Veçanërisht e përkryer kur përdoret për të aplikuar fshehësin për t'u fshehur nën qarqet syrit dhe blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës në hundë.

Furçë thelbësore për syrin

Definoni furçën

E përsosur për krijimin e një përfundimi të njëtrajtshëm me bazën e mineraleve ose pluhurin gjithëpërfshirës.
Shadow Small Eye

E shkëlqyeshme për të aplikuar pluhur gjithëpërfshirës ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrën tuaj.

Furçë vetullash

Lehtë për të nxjerrë formë vetull

makeup brush set wooden

cf00a8fdb38b4f072cfb410e41

makeup brush set white


Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe


Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në murKategoritë e Produktit : Set Brush > 7pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim