Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 7pcs Set Furçë > Set për furça Mini 7pcs për grim
Set për furça Mini 7pcs për grim
 • Set për furça Mini 7pcs për grim

Set për furça Mini 7pcs për grim

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2000 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 20 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCM002

Use: Cheek

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Color: Two Colors Mixed

Additional Info

paketim: Baganta opp me kuti Kartoni, paketimi i personalizuar mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

Set për furça Mini 7pcs për grim

Kjo Set për furçë Mini 7pcs Makeup për turistike me dorezë druri MINI, me ferrule alumini, 100% eko-miqësore me flokë sintetikë me dy ngjyra.


Ky komplet përfshin:

Furçë pluhuri
Shpohet të buta, të buta dhe me gëzof
Përzierje e pluhurit skuqet në mënyrë të barabartë për një pamje të qetë, natyrale
Furçë fshehëse
Shpohet të shkurtra dhe të dendura
Shtresë dhe përzierje me krem ​​dhe pluhurat e syve në mënyrë të barabartë në rrudhat e syve
Furçë e skuqur
Bristles butë dhe me gëzof
Pluhuri në theksimin ose vendosjen e pluhurave pikërisht për ndriçim natyral në kërkim
Hija e syve

Furça me kënd të sheshtë përshtatet në të gjitha fushat e fytyrës. Veçanërisht e përsosur kur përdoret për të aplikuar fshehës për të fshehur nën rrathët e syve dhe të metat, skuqjen dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës në hundë.

Furça e theksuar

Përcaktoni furçën

E përkryer për krijimin e një përfundimi të barabartë me themel mineral ose pluhur gjithëpërfshirës.
Furça e përzierjes

E shkëlqyeshme për të aplikuar pluhur gjithëpërfshirës ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrën tuaj.

Mini 7pcs Makeup Brush Set for tourist

Makeup Brush Set for tourist

brushes set makeup

brushes sets for makeup


Si të pastroni:

Butësisht lani me dorë nën ujë të ngrohtë + të sigurt për larjen e enëve

Material rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkimin e alkoolit për njollat ​​më të ashpra të përbërjes

Lejoni të thahet para se të riaplikoni në sipërfaqe


Karakteristikat e produkteve:

100% pa mizori

Nuk duhen gota thithëse, ngjitëse ose montim në murKategoritë e Produktit : Set Brush > 7pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim