Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 7pcs Set Furçë > 7pcs blu modës kozmetikë furçë vendos udhëtimit
7pcs blu modës kozmetikë furçë vendos udhëtimit
7pcs blu modës kozmetikë furçë vendos udhëtimit
 • 7pcs blu modës kozmetikë furçë vendos udhëtimit
 • 7pcs blu modës kozmetikë furçë vendos udhëtimit

7pcs blu modës kozmetikë furçë vendos udhëtimit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2000 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 20 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCM001

Use: Cheek

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Color: Two Colors Mixed

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

7pcs blu modës kozmetikë furçë vendos udhëtimit

Ky 7-copë modaliteti blu i kozmetikës për furçat e vegjël me MINI të trajtuar me dorezë druri, me mbajtëse alumini, 100% eko-miqësore sintetike dy ngjyra e flokëve.


Ky komplet përfshin:

Furçë pluhur
Gryka të ngushta, të butë dhe me gëzof
Përzierje pluhur blush në mënyrë të barabartë për një pamje të qetë, natyrore
Furçë korrektor
Thumba të shkurtra dhe të dendura
Shtreso dhe përzierje krem ​​dhe eyeshadows pluhur në mënyrë të barabartë në rrudhë sy
Furçë me skuqje
Gëmushë të butë dhe me gëzof
Pluhuri për nxjerrjen ose vendosjen e pluhurave pikërisht për ndriçimin natyral
Hije e syve

Furça e sheshuar anësore përshtatet në të gjitha sipërfaqet e fytyrës. Veçanërisht e përkryer kur përdoret për të aplikuar fshehësin për t'u fshehur nën qarqet syrit dhe blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës në hundë.

Furçë e notave

Definoni furçën

E përsosur për krijimin e një përfundimi të njëtrajtshëm me bazën e mineraleve ose pluhurin gjithëpërfshirës.
Furçë përzierjeje

E shkëlqyeshme për të aplikuar pluhur gjithëpërfshirës ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrën tuaj.

makeup brush travel sets

cosmetics makeup brush sets

travelling makeup brush set

Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe


Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në murKategoritë e Produktit : Set Brush > 7pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim