Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 7pcs Set Furçë > Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set
Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set
Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set
Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set
 • Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set
 • Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set
 • Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set

Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCM001

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Other

Handle: Mini Size Wooden Handle

Hair: 100% Eco-friendly Gray Bottom,white Peak Nano Wire Hair

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set

PËR Pluhur + BLUSH + CONCEALER + Define + HIGHLIGHTER + Furçë përzierëse + Hiri i syve

Shumë e bukur 7pcs kozmetike Mini Makeup Brush Set 29ed4616929a73a8b74202bdd4 përdorni dorezën e drurit me ngjyrë blu, me mbajtësin e aluminit, fundin gri 100% eko-miqësor, pambukun e bardhë të pëlhurave Nano.

përfshin:
Furçë pluhur
Gryka të ngushta, të butë dhe me gëzof
Përzierje pluhur blush në mënyrë të barabartë për një pamje të qetë, natyrore
Furçë korrektor
Thumba të shkurtra dhe të dendura
Shtreso dhe përzierje krem ​​dhe eyeshadows pluhur në mënyrë të barabartë në rrudhë sy
Furçë me skuqje
Gëmushë të butë dhe me gëzof
Pluhuri për nxjerrjen ose vendosjen e pluhurave pikërisht për ndriçimin natyral
Hije e syve

Furça e sheshuar anësore përshtatet në të gjitha sipërfaqet e fytyrës. Veçanërisht e përkryer kur përdoret për të aplikuar fshehësin për t'u fshehur nën qarqet syrit dhe blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës në hundë.

Furçë e notave

Definoni furçën

E përsosur për krijimin e një përfundimi të njëtrajtshëm me bazën e mineraleve ose pluhurin gjithëpërfshirës.
Furçë përzierjeje

E shkëlqyeshme për të aplikuar pluhur gjithëpërfshirës ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrën tuaj.


Buffers dhe perzierjet e furçave të kupave fshehin në lëkurë për të fshirë qarqet e errëta, blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës. Gjithashtu mund të përdoret për të nxjerrë në pah dhe hije hundën, zonat e zverdhjes dhe zonat e nofullës.

Karakteristikat e Produktit: 100% Mizori
Si të pastroni:
1.Put kokën furçë në ujë të ngrohtë me sapun për të larë.
2.Për brushat e bëra me flokë të natyrshëm, mund të përdorni një shampo neutrale për t'u pastruar (Merrni pak Shampo në pëllëmbë të dorës tuaj, pastaj lagni furçën, përdorni gishtin për të fshirë butësisht drejt drejtimit në drejtim të akrepave të sahatit. , pastaj lani atë dhe përdorni indet për të thatë atë pak.Pls i kushtoj vëmendje, mos e shtrydhni atë, sheshoni furçën derisa të jetë tërësisht e thatë. Mos e mbani atë të përmbysur për të thatë, përndryshe ajo do të shkaktojë deformim.

1

Mini Makeup Brush Set

Blush Makeup BrushKategoritë e Produktit : Set Brush > 7pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim