Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 7pcs Set Furçë > Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
 • Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
 • Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
 • Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave
 • Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave

Rainbow Handle Furçat sintetike të flokëve të grimcave

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC001

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Quantity: 7 Pcs/set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit

SETI PROFESIONAL 7 PJESË ME PJESË: Përfshin të gjitha gjërat e domosdoshme për përdorim profesional ose në shtëpi. Yacai Styles, Brushes fytyre, Brushat e syve, Furça e syve, plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja për aplikimin tuaj të fytyrës dhe syrit

PJESË E PËRFUNDUAR TË APLIKIMIT: me këtë koleksion multifunksional furçash, aplikoni lehtë dhe përzierni pluhur, theksues, fsheh, hije, liner, dhe më shumë. Të destinuara për përbërjen fillestare dhe entuziastë.

SOFT SYNTHETIC HAIR: Këto furça janë kaq të butë është e lehtë për të aplikuar çdo lloj make up që ju dëshironi. Flokët tepër të dendura, pa flokë, pa dëmtim të lëkurës, të përshtatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme dhe të shkëlqyeshme për çdo lloj aplikimi të lëngët ose krem.

Informacioni i produktit

Stil: Skuqem Powder, Furçë Flat, Furçë me Buzëkuq, Furçë për Theksim, Furçë Vetullash, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri i modelit: YC001

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 7 copë / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

Rainbow Makeup Brushes


Makeup Brushes

Synthetic Hair Makeup BrushesRainbow Synthetic Hair Makeup Brushes


paketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 7pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim