Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 6pcs Set Furçë > Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë
Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë
Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë
Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë
 • Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë
 • Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë
 • Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë

Furçë mini kozmike për udhëtime 6 copë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCM007

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminum

Quantity: 6 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit


Ky set furçë është bërë nga SYNTHETIC HAIR, të cilat standardet për cilësi premium dhe shije të lartë, ju sjell një përvojë të butë dhe mëndafshi prekje.

Nuk derdh me materiale me cilësi të lartë, e lehtë për të kapur pluhur. I përkryer për përdorim profesional dhe personal, ju ofron një aplikim të përkryer të përbërjes së fytyrës.

ESSENTIALS TRAVELING: Kur shkoni në pushime, brushat e grimcave ndoshta mbeten jashtë valixhen tuaj për shkak të sasisë së hapësirës që ata marrin. Për fat të mirë, grupi i brushave të përbërjes është aq i vogël sa të përshtatet në çdo bagazh, por lehtë për të kapur dhe përdorur kështu që ju keni përkufizim më të mirë kur aplikoni setin tuaj të furçave.


Stil: Furçë pluhur , Furçë për skuqje, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri i modelit: YCM007

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 6 copë / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i dorezës: Dru

Materiali i derës : Një lumë
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

6 Pcs Makeup Brush6 Pcs Mini Makeup Brush6 Pcs Travel Makeup Brushpaketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 6pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim