Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 6pcs Set Furçë > 6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set
6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set
6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set
6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set
 • 6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set
 • 6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set
 • 6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set

6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC027

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

6 copë më të mirë sintetike Makeup Brush Set

Një set 6 copë profesional i furçave i përbërë nga 2 brusha të mëdha përbërëse të themelit dhe 4 brusha të vogla fshehëse. 6 copë më të mirë të skuqjes sintetike të brushave përdor me flokë sintetikë.

Furçat sintetike janë 100% vegan dhe hypoallergenic për lëkurë të ndjeshme. Flokët sintetike të mbushura dendur, ultra të butë dhe me cilësi të lartë janë jo-adsorptive të pluhurave dhe lëngjeve, duke minimizuar kështu sasinë e themelit ose të fshehësit që kërkohet për të përfunduar punën.


Këto janë furçat më të mira të themelit dhe brushat e fshehura për t'u përdorur për të marrë një fund të butë dhe të përsosur kozmetikë. Furçat sintetike janë të dizajnuara për aplikimin e pluhur, krem ​​dhe formulime të lëngshme në fytyrë. Ky furçë kozmetike ka një shumëllojshmëri të furçave për themel dhe fsheh për të marrë ngjyrën e përsosur dhe të pacenuar.

Kjo 6 copë më e mirë për skuqjen e sintetike të kozmetikës përmban 6 brushat e mëposhtme:

Furçë pluhur:

Një furçë pluhur sintetike, me duar të gjatë dhe të gjatë. Zbatohet baza e lëngshme dhe krem, si dhe pluhurat minerale të lirshme dhe të shtypura në fytyrë. Koka e furçave të kupolës përmban flokë sintetikë më të gjatë për të krijuar një pamje të pastër, natyrale dhe të ajrosur. Nëse dëshironi, gjithnjë e më shumë ndërto shtresa për të siguruar mbulimin e kërkuar të fondacionit.

Furçë angled:

Furça jonë Angled përmban një kokë banesë, të gjerë të projektuar posaçërisht për të ndihmuar në krijimin e kontureve të përcaktuara.

Furçë ovale me rafinues:

Një furçë e hollë, e hollë, e gjatë, e trajtuar me ovale. Furça në formë ovale ka një lëmi të butë dhe të rrumbullakosur. Designed për aplikimin e fshehësit në sipërfaqet e rrumbullakosura të fytyrës, të tilla si zonat rreth syve, anët e hundës dhe mjekrës. Kjo furçë e rafinimit ovale është gjithashtu e dobishme për përzierjen e linjave të ashpra të mbetura nga brushat e tjera të fytyrës, duke theksuar pjesën e sipërme të hundës, zonat e zverdhjes dhe zonat e harkut të cupidit.

Furçë rafinuese:

Një furçë sintetike e vogël, me duar të gjatë, me duar të gjatë. Buffers dhe perzierjet e furçave të kupave fshehin në lëkurë për të fshirë qarqet e errëta, blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës. Furça vegan mund të përdoret gjithashtu për të nxjerrë në pah dhe hije hundën, zonat e zverdhjes dhe zonat e nofullës.

Furçë e syve:

Një furçë sintetike e vogël, e sheshtë, me duar të gjatë, të sheshuar. Furça e sheshuar anësore përshtatet në të gjitha sferat e syve. Veçanërisht e përkryer kur përdoret për të aplikuar fshehësin për t'u fshehur nën qarqet syrit dhe blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës në hundë. Kjo furçë e sheshtë me kënd mund të përdoret gjithashtu për të përcaktuar saktësisht hundën dhe zvarranikët.

Furçë për grep:

Dizajn i butë, i tepërt për përzierje të lehtë në rrudhë

Pastroni Brush çdo muaj.

1. Pastroni një herë në muaj.

2. Së paku një pastrim të thellë çdo dy muaj

3. Bëni një pastrim të shpejtë pasi keni përdorur furçën çdo ditë.

Si të pastroni furçën.

1. Vendoseni kokën e furçës në ujë të ngrohtë me sapun për t'u larë.

2. Për brushat e bëra me flokë natyrale, ju mund të përdorni një shampo neutrale për t'u pastruar. (Merrni pak Shampo në pëllëmbë të dorës tuaj, pastaj lagni furçën, përdorni gishtin për të fshirë butësisht drejt drejtimit në drejtim të përpjesëtimit në drejtim të akrepave të sahatit. lani atë dhe përdorni indet për të thatë atë pak.Pls i kushtoj vëmendje, mos e shtrydhni atë, zbrazni furçën derisa të jetë tërësisht e thatë. Mos e mbani atë të përmbysur për të thatë, përndryshe ajo do të shkaktojë deformim.

6 Piece best Synthetic Makeup Brush Set


Makeup Brush Set

2e234289a004430de4b90ca367

Makeup Brush Set Best


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 6pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim