Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
 • druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
 • druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
 • druri trajtuar vendosur furçë kozmetike
 • druri trajtuar vendosur furçë kozmetike

druri trajtuar vendosur furçë kozmetike

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC050

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Quantity: 4 Pcs/set

Ferrule Material: Aluminum

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit


PJESË PROFESIONAL 4 PJESË TË BRENDSHME: Përfshin të gjitha gjërat e domosdoshme që nevojiten për përdorim profesional ose në shtëpi. Kabuki Styles, Brushes fytyre, Furça për sy, furçë Lip, Furça për Fondacion, plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja për aplikimin tuaj të fytyrës dhe syrit.

PREMIUM SINTETIKE MAKEUP BRUSHES: Made me fibra sintetike të butë dhe të dendur për të siguruar një përfundim të lartë të përfundojë me lëng, pluhur ose krem ​​bazë pa asnjë thithjen e produktit dhe asnjë derdhje.

SET I MBËSHTETËS SË VERSATIT: Mbuloni të gjitha madhësitë dhe formën e brushave për të gdhendur dhe gdhendur fytyrën për një dimension të përsosur. Ideal për konturimin, përzierjen, mbrojtje nga drita dhe nxjerrja në pah.

DORËZIMET E DRURIT: Llamarina me cilësi të lartë dhe materiale druri japin kontroll më të mirë të kapjes gjatë aplikimit të produkteve.

Set furçash me shumë funksione: Mbuloni të gjitha llojet e furçave, ideale për aplikimin, përzierjen dhe produktet e mbrojtjes nga drita, të lehta dhe të përshtatshme për përdorim të përditshëm

Stil: Furçë pluhur , Furçë për skuqje, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri i modelit: YC020

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 18Pcs / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i dorezës: Dru

Materiali i hekurit: bakri
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

4 pcs custom logo makeup brushaluminum ferrule cosmetic brush setblack wood handle makeup brushsynthetic nylon hair cosmetic brush


paketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatorit


Si për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim