Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë
Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë
Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë
Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë
 • Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë
 • Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë
 • Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë

Plastike drurit kokërr trajtuar 6 copë vendosur furçë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC054

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 6 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit


Set me 6 copë furçë profesionale të grimcave, secila me dorë për përdorim nga artistë dhe novice

Mushkëritë të lirë, shpohet sintetike hypoallergenic janë të lehtë për të pastruar dhe më pak të prirur për thyerje. Krijo një ngjyrë të përsosur me aplikimin më uniform të pluhurave, kremave dhe lëngjeve

Fibrat tona ultra të buta dhe të mëndafshta, të dendura nuk do të jenë të derdhura dhe do t'ju ndihmojnë të arrini një pamje të përsosur dhe të freskët me thithjen e produktit 35% më pakStil: Furçë pluhur , Furçë për skuqje, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri Modeli: YC054

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 5Pcs / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

Wood grain brushplastic handle brush set5 pcs brush setpaketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim