Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > 5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set
5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set
5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set
5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set
 • 5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set
 • 5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set
 • 5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set

5pcs Bukuri Makeup Mirësi Art Syri Brush Set

  Lloji i pageses: D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC053

Use: Cheek

Handle Material: Plastic

Brush Material: Goat Hair

Brand: YACAI / Accept Privately Customized Logo

Hair Material: Goat Hair

Ferrule Material: Aluminum Tube

Shipping: DHL, Fedex, EMS, UPS, By Air, By Sea

Delivery Time: About 30 Days After Receiving Payment

Advantage: OEM/ODM Is Acceptable

Sample Time: 1-3 Days By Stock Goods

Hair Color: Brown

Handle Materia: Plastic Handle

Handle Color: Black

Additional Info

paketim:  Çdo furçë ka një qese OPP.

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,HongKang

përshkrim i produktit

1.This Set Furçë përmban Furçë me Hije të Dritë të Madhe, Furçë Furçash për Furra me Sy, Furçë të Vogël të Syve, Furçë Përfytyrë, Furçë Vetullash.
2.This Set Furçë Perfect për aplikimin, mbrojtje nga drita dhe përzierja e produkteve. Ky sytësor i syve është ideale për të gjithë aplikimin për përbërjen e syrit.
3. Të gjitha brushat janë 100% pa mizori. Bristles janë bërë me cilësi më të lartë të flokëve sintetike e cila është shumë më higjienike dhe e qëndrueshme për përdorim dhe udhëtim të përditshëm. Fibra sintetike të dendura që nuk dëmtojnë lëkurën, të përshtatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme, për të siguruar një përfundim të lartë me lëngje, pluhur ose krem themeli pa asnjë absorbim të produktit dhe pa hedhje.
4. Cilësia e lartë dhe vlera në kushineta.
5.I lehtë për të marrë me për të udhëtimit --- Set Brush Makeup shoqërojë me ju nga shtëpia për të udhëtuar.


Në tërësi, kjo furçë e fundit e përbërjes plotëson dëshirën për bukurinë tuaj


Furça jonë e përbërjes është me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues, gjithashtu si përbërja jonë, dizajne të ndryshme të shkëlqyera, pamjen e bukur, së bashku me mjeshtërinë tonë të shkëlqyeshme dhe ekipin profesional, furça e përbërjes eksportohet gjerësisht në të gjithë botën dhe me reputacion të mirë, kështu që nëse jeni duke kërkuar një furçë kozmetike, Yacai është zgjedhja juaj më e mirë dhe ne kemi besim të bollshëm që do të jeni të kënaqur me furçën tonë të kozmetikës. Dhe ne mund të bëjmë furçë kozmetikë sipas kërkesave, duke përfshirë ngjyrën e logos, etj.


Ngrohtësisht mirëpritur të konsultoheni me furçën tonë të kozmetikës në çdo kohë!

5pcs Beauty Best Makeup Eye Art Brush Set

Portable Eyeshadow Plastic Handle Eye Brush

Cosmetic Makeup Eye Shadow Brush Set

Eye Makeup Brush Kit Makeup Brushes

Si për të pastruar furçë kozmetikë

Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt.


Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.

Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

Çdo furçë ka një qese OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim