Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Set Mini Portativ me Brush Makinë
Set Mini Portativ me Brush Makinë
Set Mini Portativ me Brush Makinë
Set Mini Portativ me Brush Makinë
 • Set Mini Portativ me Brush Makinë
 • Set Mini Portativ me Brush Makinë
 • Set Mini Portativ me Brush Makinë

Set Mini Portativ me Brush Makinë

  Lloji i pageses: D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YCM006

Use: Face

Handle Material: Wood, Environmentally Friendly Wooden

Brush Material: Synthetic Hair

Brand: YACAI / Accept Privately Customized Logo

Hair Material: Synthetic Hair/ Other Hair Materials Are Also Available

Handle Color: Black

Ferrule Material: Golden Aluminum Tube

Shipping: DHL, Fedex, EMS, UPS, By Air, By Sea

Sample Time: 1-3 Days By Stock Goods,7-10 Working Days By Unstock Goods

Delivery Time: About 30 Days After Receiving Payment

Advantage: 1.Competitive Price 2.Excellent Quality 3.OEM/ODM Is Acceptable

Additional Info

paketim: Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,HongKang

përshkrim i produktit

Furça jonë mini është zgjidhja juaj për një pamje të përsosur në lëvizje.
Prekja është e butë dhe e butë
Flokë të bukur dhe të pasur
përfshin:


Furçë me skuqje


I pastër në mënyrë të njëjtë për të krijuar një lëkurë të mirë, mund të përdoren me ngjyra të buta të butë me pluhur me cilësi të pluhur
Jo vetëm që mund të tregojë më shumë mbushje me ngjyra, mund të njolloset në mënyrë të barabartë, Furça është fleksibile dhe e lëmuar

Furçë hije
Kreu furçë formë e dendur e rrumbullakët për përdorim uniform të teksteve të ndryshme

Arritja e ngopjes uniforme me ngjyra të larta. ai furçë me kënd të drejtë përshtatet në të gjitha ares e fytyrës. Veçanërisht e përkryer kur përdoret për të aplikuar fshehësin për t'u fshehur nën qarqet syrit dhe blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës në hundë.Furçë oblique e vetullës

Furça e zezë e gojës është e lidhur ngushtë me vetullat për të përshkruar me saktësi vetullat
Krijo një vetull të lirshme natyrore. Dizajni i zbukuruar lejon që krehja të përshtatet më mirë me vetullat.


Si për të pastruar furçë kozmetikë


Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt.


Forma duke përdorur shiritin më të vogël që do të përshtatet furça. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.

HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur!

Përveç që të jetë plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.

Rreth paketimit

Paketa do të bëhet si kërkesat e konsumatorit.

Çdo furçë ka një qese plastike OPP.

avantazh

Ne pranojmë OEM / ODM.

Logoja e klientit është e pranueshme nëse nuk keni ndonjë ide për përbërjen. vetëm na tregoni.


Full Set of Beginner Portable Brushes

5 Pcs Beginner Soft Hair Brush

5 Pcs Beginner Soft Hair Brush

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim