Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Profesionale Premium Cosmetic Tool
Profesionale Premium Cosmetic Tool
Profesionale Premium Cosmetic Tool
Profesionale Premium Cosmetic Tool
 • Profesionale Premium Cosmetic Tool
 • Profesionale Premium Cosmetic Tool
 • Profesionale Premium Cosmetic Tool

Profesionale Premium Cosmetic Tool

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC017

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 5 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit

PËRDORIMI I BURSHIT TË MERRINJËS: Forma klasike, furça me fibra sintetike me dendësi të lartë, dorezë e ngurta druri, paketim portativ. E lehtë për t'u pastruar.

FUSHËSE SINTEZIKE TË LARTA DENSITETE BURSH: Dizajni i formës profesionale të brushave të kozmetikës mund të përkryer të përzihet dhe të aplikoni kremrat, hijet e syrit, pluhurat. MAKEUP BRUSHES - Me fibra sintetike të butë dhe sintetike të dendura, pa dëmtim të lëkurës, të përshtatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme, për të siguruar një përfundim të lartë të hollë me lëngje, pluhur BB Cream ose krem ​​bazë pa asnjë thithjen e produktit dhe pa derdhje, mjaftueshëm i qëndrueshëm, pa derdhur ose të ndara. Gëzoni këtë proces grash të mrekullueshëm.

LARTË STANDARD HANDLE STYLISH: Shampanjë ari tregon luks të klasës së lartë, të bardhë dorezë të ngurta të ngurta është më e lehtë për të mbajtur dhe përdorur, ne do të kombinohen me cilësi të lartë druri, logo të bëra dhe shampanjë ari metalike luajtur, anti-skid, të lehtë për të vepruar, për të siguruar ju me përvojën më të mirë të produktit.
Stil: Furçë pluhur , Furçë për skuqje, Furçë Eyeshadow

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri i modelit: YC017

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 5Pcs / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i dorezës: Dru

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

Professional Cosmetic ToolPremium Cosmetic ToolCosmetic Makeup Brush Toolpaketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim