Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > 5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen
5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen
5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen
5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen
 • 5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen
 • 5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen
 • 5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen

5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC039

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Other

Handle: Painting Wood Handle

Hair: Synthetic Two Colors Hair

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

5pcs gruri porcelani furçë profesionale vendosur për përbërjen


PËR furçë pluhur + furçë BLUSH + furçë HIGHLIGHTER + përcaktoni furçë + furçë thelbësore rrudhë

Ky furçë profesionale me grimca prej porcelari 5 copë për kozmetikë ka grurin porcelian blu dhe të bardhë në dorezë prej druri, me shufër alumini të pasqyruar, 100% eko-miqësore të flokëve teli Nano.

përfshin:
Furçë pluhur
Gryka të ngushta, të butë dhe me gëzof
Përzierje pluhur blush në mënyrë të barabartë për një pamje të qetë, natyrore
Furçë me skuqje
Gëmushë të butë dhe me gëzof
Pluhuri për nxjerrjen ose vendosjen e pluhurave pikërisht për ndriçimin natyral
Define Brush
Firma të ngurta
Mbushja e lëngjeve të buta ose krem ​​për një fund të ndezur, të përsosur

Furça esenciale e rrudhave

Furça e sheshuar anësore përshtatet në të gjitha sipërfaqet e fytyrës. Veçanërisht e përkryer kur përdoret për të aplikuar fshehësin për t'u fshehur nën qarqet syrit dhe blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës në hundë.

Furçë e notave

Buffers dhe perzierjet e furçave të kupës fshehin në lëkurë për të fshirë qarqet e errëta, blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës. Gjithashtu mund të përdoret për të nxjerrë në pah dhe hije hundën, zonat e zverdhjes dhe zonat e nofullës.

Si të aplikoni:
Sipërfaqe e pastër dhe e thatë para aplikimit
Hiqni filmin mbrojtës nga mbrapa organizuesit
Vendoseni në sipërfaqe të qetë, të pastër dhe të thatë dhe shtypni fort për të siguruar dhe hequr flluska të ajrit
Nuk është e destinuar për përdorim në dru, gurë, pllaka të pandryshuara, ose mbi pllaka betoni
Për rezultatet më të mira: pritni 24 orë para vendosjes së artikujve në mbajtës
Lehtë për të hequr; nuk do të lë mbetje në sipërfaqet e rekomanduara
Reusable - mund të ripërdoret pas heqjes
Si të pastroni:
Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt
Materiali rezistent ndaj njollave
Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave
Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe
Karakteristikat e produktit:
100% pa mizori
Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në mur

5pcs porcelain grain professional brush set for makeup

brush set for makeup


Brush Set Makeup

Brush Set BestKategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim