Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Më i ri 5 copë brushash grimësh
Më i ri 5 copë brushash grimësh
Më i ri 5 copë brushash grimësh
Më i ri 5 copë brushash grimësh
Më i ri 5 copë brushash grimësh
 • Më i ri 5 copë brushash grimësh
 • Më i ri 5 copë brushash grimësh
 • Më i ri 5 copë brushash grimësh
 • Më i ri 5 copë brushash grimësh

Më i ri 5 copë brushash grimësh

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC007

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 5 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktitFurçat e shkëlqyera sintetike të parapëlqyera: të bëra me fibra natyrale sintetike të buta dhe të dendura sintetike, pa dëmtim të lëkurës, të përshtatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme, për të siguruar një përfundim të lartë me lëng, pluhur ose krem ​​bazë pa asnjë thithjen e produktit dhe pa derdhje.

Bërë nga doreza sintetike me dorë, e butë dhe e butë në prekje, flokët me densitet të lartë nuk derdhen, e as nuk dëmtojnë lëkurën tuaj; e lehtë për t'u pastruar dhe ruajtur

Set Udhëtimi i 5pcs Furça Essential Makeup Për dashamirët e grimcave nga niveli profesionist në atë amator. furçat thelbësore janë perfekte për pluhurat, ose krem ​​për të prodhuar një fytyrë të bukur dhe aplikim për përbërjen e syve

Dantella e dendur është e butë dhe e lehtë për të aplikuar përbërjen tuaj në fytyrë, duke mos humbur dot përbërjen tuaj të shtrenjtë.


Stil: Furçë pluhur , Furçë me skuqje, Furçë Eyeshadow, Brush Furçë

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri i modelit: YC007

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 5Pcs / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

 5 Pcs Makeup Brush SetNewest 5 Pcs Makeup Brush SetNewest Makeup Brush Setpaketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim