Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Furçë të butë sintetike për flokët
Furçë të butë sintetike për flokët
Furçë të butë sintetike për flokët
Furçë të butë sintetike për flokët
Furçë të butë sintetike për flokët
 • Furçë të butë sintetike për flokët
 • Furçë të butë sintetike për flokët
 • Furçë të butë sintetike për flokët
 • Furçë të butë sintetike për flokët

Furçë të butë sintetike për flokët

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC006

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 5 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit


YACAI MAGIC BEAUTY: Set YACAI furçë kozmetikë janë të dizajnuara ekskluzivisht nga udhëheqësit e industrisë së bukurisë, është e përkryer për të dy fillestarët dhe artistin profesional të kozmetikës.

FIBERS SINTETIKE SOFT: Këto furça përbërëse janë bërë me cilësi të flokëve natyrale dhe fibra sintetike, super të butë, pa flokë të derdhur, pa dëmtim të lëkurës, të përshtatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Brushat PROFESIONALE TË BRENDSHME: Këto brusha janë kaq të butë sa e lehtë për të aplikuar çdo lloj make up ju dëshironi. pluhur, skuqem, dhe eyeliner etj.

Trajtimi i furçave të kozmetikës përbëhet nga aliazh të lartë të performancës, Plating, material Premium dhe sintetik i butë, i siguruar për përdorim të gjatë
Stil: Furçë pluhur , Furçë me skuqje, Furçë Eyeshadow, Brush Furçë

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri Modeli: YC006

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 5Pcs / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

Soft Synthetic Hair Makeup BrushesMakeup Brushes For WomenSliver Handle Makeup Brushespaketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim