Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 5pcs Set Brush > Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
 • Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
 • Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
 • Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale
 • Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale

Marrja e Thjeshtuar e Mermerit të Thjeshtë Marrje të Brushes Profesionale

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC005

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Quantity: 5 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit

FIBERS SYNTHETIC VELVETY: Këto thonjtë e butë dhe të dendur të flokëve përdoren për të shpërndarë krem, lëng ose pluhur në mënyrë të barabartë në fytyrë, por nuk i thithin ato, kurrë nuk hedhin apo lëndojnë lëkurën tuaj, të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës edhe lëkurën e ndjeshme.

KUALITET E LARTË E SIGURUAR: Dorezat e qëndrueshme prej druri, çorapet e zeza klasike dhe fijet e lëmuara sintetike duken në modë dhe të mrekullueshme, të guximshme dhe jo toksike.

DONJA E MIRË PËR GRATË: Set i brushave janë të dizajnuara për artistë kozmetikë dhe gjithashtu për amatorë, Perfect për përdorim të përditshëm, performanca artistike, partia e kostumeve dhe cosplay. Ideja më e mirë për të dashurin tuajInformacioni i produktit

Stil: Pluhur Blus, Furçë me Buzëkuq, Furçë Eyeshadow, Furçë Lip

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri Modeli: YC005

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 5 copë / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i Handle: Plastike

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

Professional Makeup BrushesBrown Simulated Marble Handle Brushes

Marble Handle Professional Makeup Brushespaketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 5pcs Set Brush

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim