Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 20pcs Set Furçë > Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë
Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë
Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë
Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë
 • Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë
 • Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë
 • Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë

Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC063

Use: Face

Brush Material: Synthetic Hair

Feature: Eco-Friendly

Handle Material: Plastic

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

Private Label Professional 24 cope set furçë kozmetikë


Ky Private Label Professional 24 copë furçë përbërëse vendosur me dorezë plastike, me kapak alumini argjendi, 100% eko-miqësore flokët sintetike.


Ky komplet përfshin:


· 01 Furçë pluhur: Përfundoni pamjen tuaj duke fshirë pluhurin në këtë pluhur me këtë furçë të madhe me gëzof.

· 02 Skuqje Angle: Zbatoni saktësisht dhe blendë skuqje ose përdorni për të krijuar një kontur të butë në zorqet tuaja dhe në vijën e jashtme.

· 03 Skuqje me pika: Aplikoni skuqjen dhe pluhurin me saktësi ose përdorni buzën e tapered për të krijuar një kontur të hollë.

· 04 Furçë për Përzierje: E Përsosur për krijimin e një mbarimi të pastër me bazë minerale ose pluhur mbi të gjitha.

· 05 Highlight Brush: Zvogëloni me kujdes kulmet e fytyrës tuaj ose përdorni për të hequr pasojat nga eyeshadow.

· 06 Pluhur Flat: Ideal për të skuqur, pluhur, ose duke krijuar një kontur të butë.

· 07 Furçë Buffer: Krem brumë ose bazë të lëngshme dhe bronz për një fund të përsosur.

· 08 Brush Finish: Excellent për të aplikuar pluhur gjithëpërfshirës ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrë.

· 09 Ngazëllim: Designed për të aplikuar një fshirje të hollë me skuqje ose nxjerr në pah për një shkëlqim natyral.

· 10 furçë e madhe e mbuluar: Aplikoni dhe përzierni fshehësit për të mbuluar papërsosmëritë dhe për të krijuar një ngjyrë të përsosur.

· 11 Contour: Përzierni linja konturuese të ashpra ose përdorni vetëm për të krijuar kontur të butë.

· 12 Sculpt: Përmasa e ngushtë në këtë furçë është ideale për të krijuar kontur dramatik.

.13 Furçë e madhe esenciale

.14 ​​furçë cik

.15 Furçë Eyeliner

.16 Furçë syri

.17 Krehër vetullash

.18 Furça e financimit

.19 Furça e ventilatorit

.20 furçë të sheshtë vetullash

.21 furçë e vogël e fshehëse

.22 Furçë e vogël esenciale

.23 Përcaktoni furçën

.24 Detajet furçë

.25 Çantë PU

Private Label Professional 24 pcs makeup brush set

24 Pcs Makeup Brush Set

24 Pcs Makeup Brush

Professional Makeup Brush Sets


Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe


Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në mur

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 20pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim