Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 12pcs Set Furçë > 12pcs set të plotë të grimcave të përbërë
12pcs set të plotë të grimcave të përbërë
 • 12pcs set të plotë të grimcave të përbërë

12pcs set të plotë të grimcave të përbërë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC063

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Feature: Eco-Friendly

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

12pcs set të plotë të grimcave të përbërë


Kjo set 12pcs e furçave të plotë të përbërjes së përbërjes me dorezë druri, me kapëse alumini me ngjyrë ari, 100% e flokëve sintetike eko-miqësore.


Ky komplet përfshin:


· 01 Furçë pluhur: Përfundoni pamjen tuaj duke fshirë pluhurin në këtë pluhur me këtë furçë të madhe me gëzof.

· 02 Skuqje Angle: Zbatoni saktësisht dhe blendë skuqje ose përdorni për të krijuar një kontur të butë në zorqet tuaja dhe në vijën e jashtme.

· 03 furçë me skuqje: Aplikoni skuqjen dhe pluhurin me saktësi ose përdorni buzën e tapered për të krijuar një kontur të hollë.

· 04 brushing fund: Perfect për krijimin e një përfunduar edhe me themel mineral ose pluhur mbi të gjitha.

· 05 Furça thelbësore e syve: Zmadhoni delikate këndet e fytyrës tuaj ose përdorni për të hequr pasojat nga eyeshadow.

· 06 Pluhur i gjatë me hundë: Ideale për skuqje, pluhur, ose duke krijuar një kontur të butë.

· 07 Eyeshadow Brush: Krem krem ​​ose fondacion i lëngët dhe bronz për një fund të përsosur.

· 08 Brush Furçë: Excellent për të aplikuar pluhur gjithë-mbi ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrën tuaj.

· 09 Furçë Eyeliner: E projektuar për të aplikuar një fshirje delikate të skuqjes ose nxjerr në pah për një shkëlqim natyral.

· 10 furça e qepallës: Zbato dhe përzierje fshehëse për të mbuluar papërsosmëritë dhe për të krijuar një ngjyrë të përsosur.

· 11 Furça e Vetullave: Përzierni linja të ashpra konturash ose përdorni vetëm për të krijuar kontur të butë.

· 12 furçë ventilimi: buza e ngushtë në këtë furçë është ideale për krijimin e kontur dramatike.

12pcs makeup brush sets

12pcs cosmetic brush set

makeup brush full sets


Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe


Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në mur

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 12pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim