Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 12pcs Set Furçë > Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
 • Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
 • Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
 • Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
 • Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri
 • Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri

Furçë sintetike e flokëve të grimcave me dorezë druri

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC058

Use: Cheek

Brush Material: Synthetic Hair

Advantage: OEM/ODM Is Acceptable

Handle Material: Wood

Brand: Yacai.co / Accept Customized Logo

Hair Color: Brown Bottom And Black Tips

Ferrule: Aluminum, Gun Color

Handle: Wood,classical Style

MOQ: 1000 Sets

Sample Time: 10 Working Days

Delivery Time: 30-40 Working Days

Shipment: DHL, Fedex, UPS, By Air, By Sea

Payment: T/T(30%deposit, 70% Before Shipment)

Additional Info

paketim: Sipas kërkesave të klientëve tanë

prodhimtari: 200000 pieces/month

markë: yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000 pieces/month

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Prezantim i detajuar i përbërësve
1. Flokët: Flokë sintetikë të butë me fundin e kafe dhe këshilla të zeza, që paraqet pamjen klasike. Furça e ndryshme kozmetike përmbush kërkesat e ndryshme të kozmetikës. Brushat shumëfunksionale kozmetike janë të përshtatshme për fytyrë, faqe dhe sy.
2. Kapëse: Kapëse prej alumini me ngjyrë argjendi, pamja në modë duket edhe më tërheqëse.
3. Trajtimi: Dora e drurit imiton cilësi prej arre, prekje të rehatshme të lëkurës.

Prezantim i shkurtër i Yacai
Furça jonë e përbërjes është me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues, gjithashtu si grimca jonë formon dizajne të ndryshme të shkëlqyera, pamjen klasike, së bashku me mjeshtërinë tonë të hollë dhe ekipin profesional, furçë kozmetike eksportohet gjerësisht në të gjithë botën dhe me reputacion të mirë, kështu që nëse jeni duke kërkuar një furçë kozmetike, Yacai është zgjedhja juaj më e mirë dhe ne kemi besim të bollshëm që do të jeni të kënaqur me furçën tonë të kozmetikës.
mund të përmbushë ndjekjen tuaj të bukurisë.
Ngrohtësisht mirëpritur të konsultoheni me furçën tonë të kozmetikës në çdo kohë!

paketim
Paketa varet nga kërkesat e klientit tonë.
Paketimi i zakonshëm është çdo furçë me një qese OPP, pastaj vendos disa në një kuti kartoni.

avantazh
1.We furnizimit ODM & OEM shërbim.
2.Ne bëjmë fibra sintetike dhe lloje të ndryshme të flokëve të kafshëve, prej druri dhe plastike të merren me veten, kështu që ne kemi çmim të mirë dhe mund të kontrollojë më mirë cilësinë tonë.

Si të pastroni furçën e kozmetikës
Ndiqni këto tre hapa të thjeshtë për rezultatet më të mira:
HAPI 1: Lani brushat tuaja duke përdorur një shampo të butë ose pastrues të furçave.
HAPI 2: Shtypni me butësi butësisht për të hequr çdo ujë të tepërt. Sigurohuni që të gjitha shiritat janë të ngjeshur fort.
HAPI 3: Pritni 4 deri 6 orë dhe brushat tuaja do të jenë plotësisht të thata dhe të gatshme për t'u përdorur! Kur të bëhet plotësisht e thatë, shpohet do të riformohet në formën e tyre origjinale.
12 pcs makeup brush setsynthetic hair makeup brush setaluminum ferrule brush for makeupbrush set for cosmeticwood handle cosmetic brush set


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 12pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim