Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 12pcs Set Furçë > Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë
Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë
Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë
Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë
 • Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë
 • Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë
 • Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë

Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC035

Use: Face

Handle Material: Wood

Brush Material: Synthetic Hair

Feature: Eco-Friendly

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

Furça klasike e përbërjes së drurit të përbërë

Ky grup prej 12 copë i përbërë nga druri me përbërje të drurit vegan të vegjël, me dorezë prej alumini të zi, 100% e flokëve sintetike eko-miqësore.


Ky komplet përfshin:


· 01 Furçë pluhur: Përfundoni pamjen tuaj duke fshirë pluhurin në këtë pluhur me këtë furçë të madhe me gëzof.

· 02 Skuqje Angle: Zbatoni saktësisht dhe blendë skuqje ose përdorni për të krijuar një kontur të butë në zorqet tuaja dhe në vijën e jashtme.

· 03 Skuqje e theksuar: Aplikoni skuqjen dhe pluhurin me saktësi ose përdorni buzën e tapered për të krijuar një kontur të hollë.

· 04 Furçë për Përzierje: E Përsosur për krijimin e një mbarimi të pastër me bazë minerale ose pluhur mbi të gjitha.

· 05 Highlight Brush: Zvogëloni me kujdes kulmet e fytyrës tuaj ose përdorni për të hequr pasojat nga eyeshadow.

· 06 Pluhur Flat: Ideal për të skuqur, pluhur, ose duke krijuar një kontur të butë.

· 07 Furçë Buffer: Krem brumë ose bazë të lëngshme dhe bronz për një fund të përsosur.

· 08 Brush Finish: Excellent për të aplikuar pluhur gjithëpërfshirës ose për të hequr produktin e tepërt kudo në fytyrë.

· 09 Ngazëllim: Designed për të aplikuar një fshirje të hollë me skuqje ose nxjerr në pah për një shkëlqim natyral.

· 10 Fshehuni: Zbatojeni dhe përzierni fshehësit për të mbuluar papërsosmëritë dhe për të krijuar një ngjyrë të përsosur.

· 11 Contour: Përzierni linja konturuese të ashpra ose përdorni vetëm për të krijuar kontur të butë.

· 12 Sculpt: Përmasa e ngushtë në këtë furçë është ideale për të krijuar kontur dramatik.


Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe


Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në mur


Classical woodhandle makeup brush full set


Makeup Brush Full Set

Makeup Brush Travel SetMakeup Brush Kit


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 12pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim