Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 12pcs Set Furçë > 12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
 • 12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
 • 12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
 • 12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh
 • 12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh

12 copë Element Plum Blossom Furça profesionale për Makiazh

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC009

Use: Face

Brush Material: Synthetic Hair

Item: Makeup Brush Set

Logo: Accept Private Logo

OEM&ODM: Acceptable

Ferrule Material: Aluminium

Handle Material: Wood

Quantity: 12 Pcs/set

Additional Info

paketim: Si Per juaj Kërkuar

prodhimtari:  20000 Set/Sets per Month

markë: YACAI.CO

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 20000 Set/Sets per Month

certifikatë: ISO9000

port: Shenzheng,HongKong

përshkrim i produktit

Ne e quajmë këtë grup furçash si lule dashuri në flutur, dhe në dorezat e çelikut blu të ngjeshur lule bukuroshe sikur tërheqja e fluturave të panumërta. Ngjyra e armë e një lustër luminiumi përputhet me flokët prej najloni gri nano. Era kineze godet fjalët më të njohura, gjyshe gri, përplasen një ndjenjë të ndryshme


Informacioni i produktit

Stil: skuqem me pluhur, furçë të sheshtë, furçë me zbukurim, brushave të theksuar, furçë të vetullave, furçë me eyeshadow,

Emri i Markës: YACAI.CO

Numri i modelit: YC009

Artikulli: Set i brushave të grimcave

Sasia: 12 copë / set

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Materiali i brushave: Flokët sintetike
Materiali i dorezës: Dru

Materiali i hekurit: Alumini
Shembull: Në dispozicion
Logo: Prano Logo Private
OEM & ODM: Të pranueshme
Mënyrat e transportit: Epacket, DHL, Fedex, EMS, UPS,


Detajet e produktit

12 Pcs Makeup BrushesElement Plum Blossom Professional Makeup BrushesBlossom Makeup Brushes
paketim

Paketimi Details1.Opp plastike është paketë standarde për furçë kozmetikë
2. Paketa e personalizuar mund të personalizohet si kërkesë e konsumatorit
3. Ne kemi madhësi standarde për kartonin e letrës dhe madhësia mund të jetë customeized si kërkesat e konsumatoritSi për të pastruar furçën tuaj të kozmetikës

1. Drejtoni shiritat sintetikë të furçës nën ujë të nxehtë të ngrohtë (Mos përdorni ujë të nxehtë sepse mund të dëmtojë furçat kozmetike)

2. Zbatoni një sasi të vogël të pastrues të butë të fytyrës ose të pastrimit të furçave në shiritat sintetikë dhe punoni në një shtresë të lehtë.

3. Shpëlarje tërësisht nën ujë të rrjedhshëm. Ju do të vini re se uji që e lë furçën është ngjyrosur nga përbërja e vjetër.

4. Vazhdoni të shpëleni derisa të mos mbetet asnjë ngjyrë në furçë.

5. Lejoni furçën të thahet ajri.

Kategoritë e Produktit : Set Brush > 12pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim