Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 10pcs Set Furçë > Furça ngjyra plastike najloni
Furça ngjyra plastike najloni
Furça ngjyra plastike najloni
Furça ngjyra plastike najloni
 • Furça ngjyra plastike najloni
 • Furça ngjyra plastike najloni
 • Furça ngjyra plastike najloni

Furça ngjyra plastike najloni

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 2000 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 20 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: YC048

Use: Cheek

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Color: Multi Colors

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

Furça ngjyra plastike najloni

Kjo 10 copë Furça najloni najloni me përbërës plastik me rroba plastike të bardhë , me pasqyrë prej çeliku të argjendtë prej ari, 100% e flokëve sintetike ekologjike.


Ky komplet përfshin:

· 01 Furçë pluhur: Përfundoni pamjen tuaj duke fshirë pluhurin në këtë pluhur me këtë furçë të madhe me gëzof.

· Furça e rrafshët: Thjesht aplikoni dhe përziejeni skuqjen ose përdorni për të krijuar një kontur të butë në zorqet tuaja dhe buzën.

· 03 blush blush: Aplikoni skuqje dhe pluhur me saktësi ose përdorni buzë tapered për të krijuar një kontur të hollë.

· 04 brushing fundacioni: Perfect për krijimin e një përfundimi të barabartë me themel mineral ose pluhur të gjitha.

· 05 Contour: Përzierni linja konturuese të ashpra ose përdorni vetëm për të krijuar kontur të butë.

· 06 Furça e hundës: Përzierni linja konturuese të ashpra ose përdorni vetëm për të krijuar kontur të butë.

· 07 Shadow Eye : Furça e sheshuar anësore përshtatet në të gjitha sipërfaqet e fytyrës. Veçanërisht e përkryer kur përdoret për të aplikuar fshehësin për t'u fshehur nën qarqet syrit dhe blemishes, skuqje dhe papërsosuritë e tjera të lëkurës në hundë

.08 Furçë për buzët: bëni buzën tuaj më shumë seks

.09 Furçë me sy: Aplikoni në të gjithë ngjyrën bazë të kapakut me furçën Full Shadow.

.10 Furça e ventilatorit: pastroni pluhurin shtesë

Colorful nylon hair plastic makeup brushes

Plastic Makeup Brushes

Pink Makeup Brush Set

Cosmetic Brush Set for Painting

Si të pastroni:

Lani me butësi nën ujë të ngrohtë + pjatalarëse të sigurt

Materiali rezistent ndaj njollave

Këshillë: përdorni fërkim të alkoolit për njollat ​​më të ashpra të grimcave

Lejo të thahet para se të ripërdoret në sipërfaqe


Karakteristikat e produktit:

100% pa mizori

Nuk nevojiten gota thithëse, ngjitëse ose montime në mur


Kategoritë e Produktit : Set Brush > 10pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim