Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Home > Produkte > Set Brush > 10pcs Set Furçë > Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë
Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë
Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë
Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë
 • Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë
 • Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë
 • Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë

Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

Info bazë

Numri i modelit.: YC031

Use: Face

Handle Material: Plastic

Brush Material: Synthetic Hair

Additional Info

paketim: Qese Opp me kuti kartoni, paketim të përshtatur mund të negociohet

prodhimtari: 200000set/months

markë: Yacai

transport: Ocean,Air,By Express

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200000set/months

certifikatë: ISO

Kodi HS: 9603290090

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

Set furçë dhëmbësh 10pcs furçë kozmetikë

Filament sintetik
Krijo një çehre të përsosur me këtë set furçash 10pcs furçë dhëmbësh. Këto furça të dendura, ultra-të buta aplikohen dhe përzierje krem ​​dhe përbërjen e lëngshme me thithjen minimale, duke lënë më shumë përbërje për aplikim. Format unike janë të dizajnuara për të përshtatur konturet e fytyrës tuaj për përzierjen optimale.

Ky furçë dhëmbësh 10pcs furçë përbërjen e vendosur përfshijnë:


01: Përdorni këtë furçë të madhe për të gjithë aplikimin e kremit ose të lëngjeve. Lëvizni furçën në një lëvizje fluide mbi fytyrën tuaj për të aplikuar dhe përzierur.
02: Ideale për aplikimin e skuqjes ose bronzit për një shkëlqim mahnitës.
03: Krijo një kontur të përzier me përsosmëri nën sqetullat tuaja, përgjatë vijës së jashtme ose në vijën e flokëve.
04: Kjo furçë e vogël është e përkryer për pikërisht aplikimin e fshehës, përzierjen e grimcave nën sytë tuaj, ose për konturimin e hundës ose të zonave të tjera të vogla të fytyrës.

05: Kjo furçë është ideale për nxjerrjen në pah të sipërfaqeve të mëdha ose të vogla të fytyrës me lehtësi dhe saktësi.

06: SHADE: Aplikoni hije në të gjithë kapakun me thumba të butë, të ngushtë

07: DEFINE: Përdorni fundin e linjës në angled për të vijë dhe për të rritur formën e syve

08: BLEND: Blend hije për të eliminuar vija dhe linja të ashpra

09: MUNGONI: Hije hije dhe liner përgjatë vijës së shajve

10pcs toothbrush makeup brush set


6210a7d40f52f158d2ccf5be106127f97fe63b244bdbd1ae029c

oval toothbrush makeup brush
Kategoritë e Produktit : Set Brush > 10pcs Set Furçë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Zhao
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim