Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhao Ms. Zhao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-87773216 Email:sales@yacaicosmetic.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Yacai ka më shumë se 5 vjet eksperiencë në prodhimin e furçave të mesme dhe të klasës së lartë kozmetike. Duke u përpjekur përpara, ne do të vazhdojmë të forcojmë hulumtimin tonë në hulumtimin, zhvillimin, prodhimin dhe marketingun e furçës kozmetikë. Duke u shërbyer shërbimit ODM / OEM për disa klientë të lartë që janë me reputacion të mirë dhe rritje të shpejtë, ne jemi në gjendje të menaxhojmë një biznes të qëndrueshëm me rreziqe të ulëta, ofrimit në kohë, cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. DONGGUAN YACAI COSMETICS CO.,LTD.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Yacai ka më shumë se 5 vjet eksperiencë në prodhimin e furçave të mesme dhe të klasës së lartë kozmetike. Duke u përpjekur përpara, ne do të vazhdojmë të forcojmë hulumtimin tonë në hulumtimin, zhvillimin, prodhimin dhe marketingun e furçës kozmetikë. Duke u shërbyer shërbimit ODM / OEM për disa klientë të lartë që janë me reputacion të mirë dhe rritje të shpejtë, ne jemi në gjendje të menaxhojmë një biznes të qëndrueshëm me rreziqe të ulëta, ofrimit në kohë, cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. DONGGUAN YACAI COSMETICS CO.,LTD.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Related Products list

shtëpi

Phone

skype

hetim