Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhao Ms. Zhao
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-769-87773216 Е-пошта:sales@yacaicosmetic.com
Избрана производи
За нас
Yacai има повеќе од 5 години искуство во производство на средни и високо квалитетни козметички четки. Гледајќи напред, ќе продолжиме да го зајакнуваме нашето истражување во истражување, развивање, производство и маркетинг на четка за шминка. Со сервирање ODM / OEM услуга до некои високи клиенти кои се со добра репутација и брз раст, ние сме во состојба да управуваме со стабилен бизнис со ниски ризици, навремена испорака, со висок квалитет и прифатлива цена. DONGGUAN YACAI COSMETICS CO.,LTD.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Yacai има повеќе од 5 години искуство во производство на средни и високо квалитетни козметички четки. Гледајќи напред, ќе продолжиме да го зајакнуваме нашето истражување во истражување, развивање, производство и маркетинг на четка за шминка. Со сервирање ODM / OEM услуга до некои високи клиенти кои се со добра репутација и брз раст, ние сме во состојба да управуваме со стабилен бизнис со ниски ризици, навремена испорака, со висок квалитет и прифатлива цена. DONGGUAN YACAI COSMETICS CO.,LTD.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање